KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277212
nr 1727 7212
Nanna Johansson. Signerad, daterad a tergo 2000, Sound-Light. Olja på duk, 60x60, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:47:34
29/9 20:26:15
29/9 20:34:37